RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

dlouhé postupy na long (15/09/2021)
Wednesday 15 September 2021
Long
Dohledávky nešly a volba na 3 taky nic moc. Lepší po vrstevnici
JWOC coach race (10/09/2021)
Friday 10 September 2021
Turkey
relay, leg 1
GPS se chytla až za půlkou trati. Celkem technicky dobře, asi jen 2-3' chybek
Sudá lichá linie (02/06/2021)
Wednesday 2 June 2021
sudá lichá
Rezervy tam jsou, ale vzhledem k tempu jsem se chytal ještě dobře
Sprint Třebíč (02/05/2021)
Sunday 2 May 2021
sprint
Vůbec jsem tu prostřední část neviděl a nedokázal přečíst. Opět na mě moc těžké a to jsem zpomalil. Příště mus...
Vrstevnicovka (01/05/2021)
Saturday 1 May 2021
Docela dlouhé, už jsemnemohl. Občas mi úplně uletěl směr - asi 3× a kvůli tomu jsem to nemohl dohledat. Misnul jsem 2, ob...
TC Třebíč - sprintové štafety (01/05/2021)
3× úsek
O-mikron luční sprint (24/04/2021)
Saturday 24 April 2021
sprint
jednička špatný směr, 2 jsem asi viděl na kopečku, tak tam doběhnu a není tam, běžím teda na další hřbítek, tam ta...
Vrstevnice+azimuty (21/04/2021)
Wednesday 21 April 2021
Tréninkový závod (17/04/2021)
Saturday 17 April 2021
zkrácená klasika|Results
Ztrára asi 3 min na mapě, jinak ok. Nebo jsem si to myslel. Podle výsledků jsem všude ztratil 30"-1' ale nepřišlo mi, že b...
Vrstevnicovka (14/04/2021)
Wednesday 14 April 2021
middle
Když jsem běžel na 2, mapoval jsem na 3 a úplně jsem 2 vypustil. U 5 nebyla oplocenka, ale já ji tam hledal a nebyl jsem si ...
TC Chorvatsko - sprint (26/02/2021)
Friday 26 February 2021
sprint
Na 1 jsem si zvrtl P kotník, GPS se vůbec nechytla, vůbec jsem neviděl kontroly, neměl jsem plán, všechno špatně
TC Chorvatsko - kruhová mapa (25/02/2021)
Thursday 25 February 2021
kruhová mapa
Volil jsem fakt jistotu, ale pak už to šlo i rychleji mimo nejjistější postupy, ke konci už chyby
TC Chorvatsko - sprintKrk (25/02/2021)
Thursday 25 February 2021
sprint
Na 2 jsem si nevšiml v mapě, jestli je průchod otevřený a začal jsem obíhat. Průchod byl otevřený, jen byla zavřená br...
TC Chorvatsko - chasing start (23/02/2021)
Tuesday 23 February 2021
chasing start
Jedničku jsem úplně pokazil i když jsem se snažil nehnat, ztratil jsem kontakt s polem a ještě jsem se ztratil v mapě. Na ...
TC Chorvatsko - pásy (22/02/2021)
Monday 22 February 2021
pásy
Po strašném začátku na jedničku to šlo hezky, jen občas, když jsem se odchýlil o moc, tak už jsem to pak nedohledal tak ...
TC Chorvatsko - kombotech (21/02/2021)
Sunday 21 February 2021
kombotech
Nechytal jsem se, předposlední kontrolu pickingu jsem pokazil, neviděl jsem tu zídku. Azimut jsem nedal, ztratil jsem se jned ...
TC Chorvatsko - seznamovák (20/02/2021)
Saturday 20 February 2021
middle
Chyby jen ze začátku a na 17
NOB okruhy (17/02/2021)
Wednesday 17 February 2021
NOB
Rychlé okruhy pro rychlé mapování a rychlý běh cca po 1 km. Poslední 2 okruhy už s chybama, jinak celkem čistě
Mapové kopce (11/02/2021)
Thursday 11 February 2021
Ta jedna kontrola mi vůbec nešla a všechno bylo způsobený tím, že jsem docela dost uhnul ze směru
NOB porosty (10/02/2021)
Wednesday 10 February 2021
middle
Opět to vůbec nešlo, až ke konci v lehčí pasáži jsem se rozeběhl, ale to bylo po tom, co jsem musel vynechat 4 kontroly,...
Mapové kopce (04/02/2021)
Thursday 4 February 2021
NOB
Až na jeden bod dobrý
NOB vrstevnicovka (03/02/2021)
Wednesday 3 February 2021
NOB
Pršelo, mlha byla, nebylo nic vidět a já byl úplně ztracenej. Už od jedničky, kterou jsem ani jak sem později zjistil nena...
Mapové kopce (28/01/2021)
Thursday 28 January 2021
NOB
Šlo to skvěle, akorát se mi vybilo světlo
NOB paměťák ve dvojicích (27/01/2021)
Wednesday 27 January 2021
NOB
No nešlo mně to. Ke konci když jsem hledal výrazný bod, u kterého by měla kontrola být, tak jsem byl trochu jinde, nebo mi...
Mapové kopce (21/01/2021)
Thursday 21 January 2021
NOB
Na začátku utekl azimut, jinak ok
Mapové kopce (14/01/2021)
Thursday 14 January 2021
NOB
NOB pásy (13/01/2021)
Wednesday 13 January 2021
NOB
Chyba na 6 - prostě jsem ty cesty a hustníky v tom sněhu a tmě nepoznal správně. Jinak ještě celkem 50" chyb, ale drobnýc...