RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

ŽA - Lukoveček (08/09/2019)
Sunday 8 September 2019
Skok, TZL, ČR
Middle
ŽA - Lukoveček (07/09/2019)
Saturday 7 September 2019
Pod Ondřejovskem15, TZL, ČR
Klasika
Interkompas E3 (01/09/2019)
Sunday 1 September 2019
Nápravovna, SJH, ČR
Zkrácená
Interkompas E2 (31/08/2019)
Saturday 31 August 2019
Maureři, SJH, ČR
Klasika
Interkompas E1 (30/08/2019)
Friday 30 August 2019
Řaská studánka, SJH, ČR
Middle
Pěkné prázdniny E3 (25/08/2019)
Sunday 25 August 2019
Stávek, TUR, ČR
Middle
Pěkné prázdniny E2 (24/08/2019)
Saturday 24 August 2019
Bukovec, TUR, ČR
Klasika
Pěkné prázdniny E1 (23/08/2019)
Friday 23 August 2019
Vyskeř, TUR, ČR
Middle
Spectator race E6 (17/08/2019)
Saturday 17 August 2019
Mork lordag, NOR
Klasika
Norgescup Jr. (16/08/2019)
Friday 16 August 2019
Mork fredag, NOR
Klasika - hromadný start
Norgescup Jr. (13/08/2019)
Tuesday 13 August 2019
Knatterudfjellet, NOR
Middle
Bohemia Orienteering E5 (28/07/2019)
Sunday 28 July 2019
Pod strážištěm, ČR
Klasika
Bohemia Orienteering E4 (27/07/2019)
Saturday 27 July 2019
Srbský kámen, ČR
Middle
Bohemia Orienteering E3 (26/07/2019)
Friday 26 July 2019
Údolí vzdechů, ČR
Klasika
Bohemia Orienteering-Sprintové štafety (25/07/2019)
Thursday 25 July 2019
Nad oválem, ČR
Sprintové štafety, leg 1, 3
Bohemia Orienteering E2 (25/07/2019)
Thursday 25 July 2019
Jezírko, ČR
Middle
Bohemia Orienteering E1 (24/07/2019)
Wednesday 24 July 2019
Radvanecké houpačky, ČR
Klasika
Botas E3 (14/07/2019)
Sunday 14 July 2019
U Zabitého, ČR
Zkrácená
Botas E2 (13/07/2019)
Saturday 13 July 2019
Formanovo bahno, ČR
Klasika
Botas E1 (12/07/2019)
Friday 12 July 2019
U Zabitého, ČR
Middle
Tatry orienteering E5 (07/07/2019)
Sunday 7 July 2019
Surový hrádok, SVK
Klasika
Tatry orienteering E4 (06/07/2019)
Saturday 6 July 2019
Podbanské, SVK
Sprint
Tatry orienteering E3 (06/07/2019)
Saturday 6 July 2019
Pod hrádkom, SVK
Middle
Tatry orienteering E2 (05/07/2019)
Friday 5 July 2019
Hrdovo 2, SVK
Middle
Tatry orienteering E1 (04/07/2019)
Thursday 4 July 2019
Bachledová dolina, SVK
Klasika
CSM E3 (30/06/2019)
Sunday 30 June 2019
Zahálkovy skály, KON, ČR
Klasika - hendikep
CSM E2 (29/06/2019)
Saturday 29 June 2019
Holé vršky, KON, ČR
Klasika
CSM E1 (28/06/2019)
Friday 28 June 2019
Konice - zámek, KON, ČR
Sprint
Oblastní štafety (26/06/2019)
Wednesday 26 June 2019
Petrova studánka, ZBM, ČR
Štafety, leg 2
MČR krátká - finále (23/06/2019)
Sunday 23 June 2019
Kozí kameny, ČR
Krátká
MČR krátká - kvalifikace (22/06/2019)
Saturday 22 June 2019
Čížkovy kameny, ČR
Krátká
Venla (15/06/2019)
Saturday 15 June 2019
Valkeisvuori, FIN
Štafety, leg 2.
OBLŽ - Křižánky (08/06/2019)
Saturday 8 June 2019
Čtyři palice, ČR
Klasika
Oblastní sprintové štafety (05/06/2019)
Wednesday 5 June 2019
Čertova rokle, ZBM, ČR
Sprintové štafety
ŽA - Skalka u Doks (02/06/2019)
Sunday 2 June 2019
Jezírko, ČR
Middle
ŽA -Skalka u Doks (01/06/2019)
Saturday 1 June 2019
Selská Rokle, ČR
Klasika
MČR Sprintové štafety - Pardubice (19/05/2019)
Sunday 19 May 2019
Polabiny 3, LPU, ČR
Sprintové štafety, leg 1
MČR Sprint - Čáslav (18/05/2019)
Saturday 18 May 2019
Čáslav, LPU, ČR
Sprint
ČPŠ - Třemešek (12/05/2019)
Sunday 12 May 2019
V Močálech, KSU, ČR
Štafety, leg 1
ČPŠ - Třemešek (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Barevný les, KSU, ČR
Štafety, leg 1
ŽA - Šumperk (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Šumperk, KSU, ČR
Sprint
OBLŽ Kanice (08/05/2019)
Wednesday 8 May 2019
Kaničky, ZBM, ČR
Middle
Nominačky polské repre - Jakuszyce (01/05/2019)
Wednesday 1 May 2019
Skalny Dom, Polsko
Middle
OBLŽ Mikulov (27/04/2019)
Saturday 27 April 2019
Mikulov, ZBM, ČR
Sprint
ŽA Boháňka (14/04/2019)
Sunday 14 April 2019
Skála, SHK, ČR
MIddle
MČR NOB Boháňka (13/04/2019)
Saturday 13 April 2019
Vřešťovský chlum, SHK, ČR
NOB
Mistrovství Moravy Háj ve Slezsku - štafety (07/04/2019)
Sunday 7 April 2019
Smolkov + Lhota, ČR
Štafety, leg 1
Mistrovství Moravy Háj ve Slezsku - klasika (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Ostrá Hůrka , ČR
Klasika
Jarní pohár - klasika (24/03/2019)
Sunday 24 March 2019
Písečnice, ČR
Klasika
Jarní pohár - štafety (23/03/2019)
Saturday 23 March 2019
Na haltýři, ČR
Štafety, leg 3
Lipica open E5 (13/03/2019)
Wednesday 13 March 2019
Kokoš, SLO
Lipica open E4 (12/03/2019)
Tuesday 12 March 2019
Krajna vas, SLO
klasika
Lipica open E3 (11/03/2019)
Monday 11 March 2019
Vilenica, SLO
Lipica open E2 (10/03/2019)
Sunday 10 March 2019
Vilenica, SLO
Lipica open E1 (09/03/2019)
Saturday 9 March 2019
Prelože, SLO
Kauflauf  (03/03/2019)
Sunday 3 March 2019
ŽaKom, Adamna.net, ČR
Městská klasika
ONOS cup - Bystrc (24/02/2019)
Sunday 24 February 2019
Zvrrrž, ZBM, ČR
Sprint